Bizi yakından tanıyın

Taşımacılık sektöründe hizmet veren firmamız Bursa’da bulunmaktadır. Evden eve nakliyat yapıldığı gibi şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Firmamı kendi alanında yenilikleri takip etmektedir. Bu bağlamda taşımacılık sektöründeki araçlarda en yeni teknolojiler kullanılmaktadır. Nakliye alanında acil sorunlara kısa sürede çözüm getirme odaklı firmamız tecrübesiyle hizmet kalitesini göstermektedir.

 

Evden eve nakliyat yapılırken eşyaların güvenliğine dikkat ederek hizmet vermektedir. Eşyaların çizilmesini ve kırışmasını engellemek için gerekli ambalajlar yapılmaktadır. Gerekli ekipmanlar kullanılarak eşyalara zarar gelmeden taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Müşterinin isteğine göre eşyaların kolileme aşaması yapılmaktadır. Yeşil Bursa evden eve nakliyat firmamız ofis, büro eşya taşımacılığı da yapmaktadır.

Şirketimiz Hakkında

Müşterilerin istek ve beklentilerini gözeterek verdiğimiz hizmet karşılığında müşterilerimizin ilk alternatifi olmaktayız. Yeşil Bursa evden eve nakliyat yaptırmak için başvuran müşterilerimize uygun fiyatla kaliteli hizmet farkı yaşatmaktayız. En ekonomik şekilde nakliye hizmeti vererek müşterilerimize ödeme kolaylıkları sağlamaktayız. İşinde uzman ve disiplinli çalışma kadrosuna sahip firmamız sorumluluklarını yerine getirmektedir. Taşıma personeli hangi eşyayı nasıl taşıyacağını bildiği için güvenle taşımacılık sağlanmaktadır.

Hemen Teklif Al!

Müşterilerimize 7/24 kesintisiz ve kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.