Mustafakemalpaşa Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat işlerinde pratik ve garanti hizmet veren nadir firmalardan biriyiz. Evinizi güven içinde taşıyan teknik personelimiz, alanında uzman elemanlardan oluşmaktadır. Tam donanımlı araçlarımız ile belirttiğiniz adrese güvenle ulaşıyoruz. Firmamız mustafakemalpaşa evden eve nakliyat firması olarak hizmet sonrası için güvence vermektedir. Taşıma sırasında eşyalarınızın zara görmesi söz konusu olursa sorumluluk üstleniyoruz. Ancak firmamız kaliteli ekibi ile birlikte riski en aza indirmek adına her türlü önlemi almaktadır. Tamamen profesyonel hizmet sunan firmamız asansörlü araçlarla hizmet vermektedir. Bu durum ise alınan önlemlerden sadece bir tanesidir.

Garantili Ambalajlama Hizmeti

Evden eve nakliyat hizmetimize ambalajlama işlemi de dahildir. Eşyalarınızı özelliklerine göre özel ambalajlarla paketleyip araçlarımıza yerleştiriyoruz. Bu işlemi özenle yapan teknik personelimiz, özellikle kırılacak eşyalar için özel uyarı ambalajları kullanmaktadır. Eşyaların çarpma sonucu hasar görmemesi adına köşelerine koruyucu bantlar yapıştırıyoruz. Beyaz eşyalar için özel köpük ambalajları kullanarak riski en aza indirip eşyalarınızın güvenliği adına tam donanımlı hizmet sunuyoruz. Tüm bu önlemlere rağmen kaza sonucu firmamızdan kaynaklı oluşan her türlü hasarın güvencesini veren nadir firmalardan biriyiz. Bu anlamda mustafakemalpaşa evden eve nakliyat Bursa’da en güvenilir hizmet veren nakliyat şirketlerinden biridir.

 

Nakliye İşlemleri için İletişim

Nakliye hizmetimizden faydalanmak adına yeşilbursaevdenevenakliyat.com web sitemizi ziyaret ederek talep formu oluşturabilirsiniz. Talep formunuzu aldıktan sonra mustafakemalpaşa evden eve nakliyat şubemiz sizi arayarak gerekli bilgileri vermektedir. Eşyalarınızın durumuna ve gidilecek güzergaha göre ise fiyat belirlenmektedir. Şehir içi ve şehirler arası tüm evden eve nakliyat işlemleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Uygulamalarımız

Sık Sorulan Sorular

Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur ?

Nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk yoktur. Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi esnasında, değerli malzeme veya eşyalar haricinde sigorta yapılması olayı pek görülmemektedir(antika veya elektronik cihazlar vb.). Fakat şehirler arası nakliyatta, nakliyat sigortası yapılmalıdır.

Depolama Sigortası Yapılması Zorunlu Mudur ?

Evet, kesinlikle depolama sigortası yapılması zorunludur. Çünkü eşyalarınızın uzun bir süre depolarda kalacağını hesaba katacak olursak, her türlü tedbir için sigortasının yapılması gereklidir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasındaki Büyük Fiyat Farklarının Nedenleri Nelerdir ?

Her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor ama kesinlikle ucuz firmaları tercih etmeyiniz. Çünkü masrafların altında fiyat veriyorlar ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra bir fark alıyorlar. “Kdv’si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız çok…” vs. mazeret uyduruyorlar. Diğer bir faktörde vasıfsız eleman çalıştırmaktadırlar.

Fiyat Değişikliğinin Sebepleri Nelerdir ?

Örneğin; Bursa’daki nakliyat firmaları, İstabul’daki nakliyat firmalarından daha ucuz, küçük şehirlerdeki firmalarda Mersin’deki firmalardan daha ucuz olabiliyor. Bir de şuna dikkat edilmelidir ki; her pahalı taşıyan nakliyat şirketi, kaliteli evden eve nakliyat firması olduğu anlamına gelmez. Önemli olan taşıyıcı şirketin hangi standartlarda taşıma yaptığıdır. Genellikle her firma kaliteli olduğunu iddia eder. Unutmayalım ki her şey ayrıntılarda gizlidir. Bir de firmanın yaptıgı ambalajlama malzemeleri çok önemlidir.

Evden eve nakliyat kaç kişiyle Yapılmaktadır ?

Evden eve nakliyat araç kapasitesine göre 4,5 veya 6 kişi ile yapılır.

Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Anlaştığımda, Ben Neleri Toplamalıyım ?

Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekkürlü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.

Nakliyat Sırasında Kullandığınız Ambalajlama Malzemeleriniz Nelerdir ?

Evden eve nakliyat esnasında bizler; battaniye, fıçı, streç , bantlama, kolileme gibi nakliyat ambalajlaması yapmaktayız. Ambalajlama şeklini, iletişim esnasında mutlaka gündeme getiriniz.

Nakliyat İçin Önceden Rezervasyon Yaptırmalımıyım ?

Kesinlike evet. Taşınmadan en az 24 saat önce arayıp, nakliyat koşulları hakkında pazarlığınızı yaparak, taşınma gününe rezervasyon yaptırmalısınız.

Bir Taşınma İşi Ne Kadar Sürer ?

Şehir içi nakliye işlemlerinde, standart 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işlemi bir günde tam olarak bitmektedir. Fakat daha uzun mesafeli yerlerde, şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekanların taşınmasında bu işlem, mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.

Taşınma İçin Nakliyat Firmasına Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

Nakliyat firması gelmeden önce, nakliyat kamyonu için park alanı bulmaktır. Bu şekilde sabah erken gelen kamyona yer aramakla zaman kaybetmezsiniz. Yeni evin anahtarlarını, eşyaların içinde gitmemesi için taşımadan önce ayırtmalısınız. Ufak tefek eşyaları kendiniz toparlarsanız, zaman kazanırsınız.

Bizimle iletişime geçin

Müşterilerimize 7/24 kesintisiz ve kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.