Evden Eve Nakliyatta İçiniz Rahat

Nakliyat sektöründe çok popüler olan firmamız, tam müşteri memnuniyeti için hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Ulaştırma sektöründeki büyümeye katkıda bulunan markamızın güçlü bilgi ve tecrübesiyle insanların ev eşyası, ofis mobilyaları ve ekipmanları, tesis ve makine ve endüstriyel malların iletilmesini sağlıyor.

Çok Yönlü Taşımacılık

Müşterilerinin ne istediğini çok iyi anlayan firmamız, görükle evden eve nakliyat sayesinde müşterilerine onları memnun edecek şekilde hizmet ederler. Hizmetlerimize müşteri sadakatini kanıtlamak istediğimiz için çok çalışıyoruz. Ulaşım unsurları bünyesinde görükle evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, sistem desteğiyle kontrol edilmekte ve bu sayede uzun mesafelere sorunsuzca gidilebilmektedir. Sorunsuz bir taşınmayı garantilemek için, istediğiniz her şeyi hareket ettirmek için, paketleyicilerimizin ve taşıyıcıların samimi ve hizmetlerini sizler için sunuyoruz.

 

Misyonumuz Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. görükle evden eve nakliyat ile taşıtmak istediğiniz eşyalar için sigorta teminatı talep ederseniz herhangi bir hasar durumunda tüm sorumluluğu üstlenerek hasar oluşturan faktörleri kontrol etme sorumluluğunu alıyoruz. Güvenilirlik, servis kalitesi, emniyet, tasarruf ve sigorta bağlamında koşulsuz hizmet veren firmamızda ekiplerimiz, taleplerinizi karşılamak için genişliyor ve taşınma işlerinizde yanınızda oluyoruz.

 

Yumuşak Sürüş Eğitim ile Eşyalarınız Güvende

Eşyalarınızın taşınma anında yumuşak ve tahribatsız sürüş için eğitilmiş olan sürücülerimiz ile eşyalarınıza herhangi bir zarar vermeden ulaştırılmasını sağlıyoruz. Böylelikle eşyalarınız evinizden çıktığı sağlamlıkta taşınmak istediğiniz yere ulaştırılıyor.

Uygulamalarımız

Sık Sorulan Sorular

Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur ?

Nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk yoktur. Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi esnasında, değerli malzeme veya eşyalar haricinde sigorta yapılması olayı pek görülmemektedir(antika veya elektronik cihazlar vb.). Fakat şehirler arası nakliyatta, nakliyat sigortası yapılmalıdır.

Depolama Sigortası Yapılması Zorunlu Mudur ?

Evet, kesinlikle depolama sigortası yapılması zorunludur. Çünkü eşyalarınızın uzun bir süre depolarda kalacağını hesaba katacak olursak, her türlü tedbir için sigortasının yapılması gereklidir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasındaki Büyük Fiyat Farklarının Nedenleri Nelerdir ?

Her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor ama kesinlikle ucuz firmaları tercih etmeyiniz. Çünkü masrafların altında fiyat veriyorlar ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra bir fark alıyorlar. “Kdv’si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız çok…” vs. mazeret uyduruyorlar. Diğer bir faktörde vasıfsız eleman çalıştırmaktadırlar.

Fiyat Değişikliğinin Sebepleri Nelerdir ?

Örneğin; Bursa’daki nakliyat firmaları, İstabul’daki nakliyat firmalarından daha ucuz, küçük şehirlerdeki firmalarda Mersin’deki firmalardan daha ucuz olabiliyor. Bir de şuna dikkat edilmelidir ki; her pahalı taşıyan nakliyat şirketi, kaliteli evden eve nakliyat firması olduğu anlamına gelmez. Önemli olan taşıyıcı şirketin hangi standartlarda taşıma yaptığıdır. Genellikle her firma kaliteli olduğunu iddia eder. Unutmayalım ki her şey ayrıntılarda gizlidir. Bir de firmanın yaptıgı ambalajlama malzemeleri çok önemlidir.

Evden eve nakliyat kaç kişiyle Yapılmaktadır ?

Evden eve nakliyat araç kapasitesine göre 4,5 veya 6 kişi ile yapılır.

Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Anlaştığımda, Ben Neleri Toplamalıyım ?

Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekkürlü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.

Nakliyat Sırasında Kullandığınız Ambalajlama Malzemeleriniz Nelerdir ?

Evden eve nakliyat esnasında bizler; battaniye, fıçı, streç , bantlama, kolileme gibi nakliyat ambalajlaması yapmaktayız. Ambalajlama şeklini, iletişim esnasında mutlaka gündeme getiriniz.

Nakliyat İçin Önceden Rezervasyon Yaptırmalımıyım ?

Kesinlike evet. Taşınmadan en az 24 saat önce arayıp, nakliyat koşulları hakkında pazarlığınızı yaparak, taşınma gününe rezervasyon yaptırmalısınız.

Bir Taşınma İşi Ne Kadar Sürer ?

Şehir içi nakliye işlemlerinde, standart 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işlemi bir günde tam olarak bitmektedir. Fakat daha uzun mesafeli yerlerde, şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekanların taşınmasında bu işlem, mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.

Taşınma İçin Nakliyat Firmasına Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

Nakliyat firması gelmeden önce, nakliyat kamyonu için park alanı bulmaktır. Bu şekilde sabah erken gelen kamyona yer aramakla zaman kaybetmezsiniz. Yeni evin anahtarlarını, eşyaların içinde gitmemesi için taşımadan önce ayırtmalısınız. Ufak tefek eşyaları kendiniz toparlarsanız, zaman kazanırsınız.

Bizimle iletişime geçin

Müşterilerimize 7/24 kesintisiz ve kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.