Yıldırım Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

İş, tayin, eğitim ve kira akdinin sona ermesi gibi zorunlu sebeplerden dolayı taşınma işleri büyük sorun yaratmaktadır. Nakliyat şirketleri bu sorunları ortadan kaldırmak için bire bir çözüm olarak karşımıza çıkar.

Nakliyat Hizmetlerimiz

1976 yılından bu yana yıldırım evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı sözleşmeli olarak sigorta kapsamında huzurlu ve güvenli bir şekilde taşımaktayız. Ayrıca ev eşyası dışında fuar, askılı tekstil, ofis, villa, para kasası, parça eşya, fabrika, hastane, müze ve arşiv taşıma hizmetleri de vermekteyiz.

 

Taşıma Sırasında Yapılanlar

Yıldırım evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmak için başvurduğunuz anda eşya taşıma hizmetlerini öncelikle bir hizmet sözleşmesi yaparak başlatmaktayız. İstediğiniz gün ve saatte asansör ihtiyacı da olacaksa asansörlü aracımızı da göndererek eşyalarınızın paketlenme işlemine başlanır. Taşıma günü hazırlanan bir sigorta poliçesi de tarafınıza teslim edilmektedir. Montaj ve demontaj işlerini tamamladıktan sonra taşımaya hazır hale gelen eşyalarınız özenle nakil aracına yerleştirilir. Eşyalarınız taşınacak adrese teslim edilir ve eşyanın eve yerleştirilmesi ile tüm montaj işleri bittikten sonra teslimat evrakı imzalatılır.

 

Ev Eşyası Depolama

Bir ayrıcalıklı hizmetimiz de ev eşyası depolama hizmetidir. Evinizde fazla yer kaplayan kullanmadığınız eşyalarınızı yıldırım evden eve nakliyat olarak, envanterleri de tutularak depolarımızda emanet altına almaktayız. Eşyalar, evden alınma sırasında paketleme işlemi yapılarak, geri istenildiği zaman muhafazalı bir şekilde teslimini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca muhafaza altına alınan eşyalar depoda bekletildiği sürede de sigorta kapsamında olmaktadır.

Uygulamalarımız

Sık Sorulan Sorular

Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur ?

Nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk yoktur. Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi esnasında, değerli malzeme veya eşyalar haricinde sigorta yapılması olayı pek görülmemektedir(antika veya elektronik cihazlar vb.). Fakat şehirler arası nakliyatta, nakliyat sigortası yapılmalıdır.

Depolama Sigortası Yapılması Zorunlu Mudur ?

Evet, kesinlikle depolama sigortası yapılması zorunludur. Çünkü eşyalarınızın uzun bir süre depolarda kalacağını hesaba katacak olursak, her türlü tedbir için sigortasının yapılması gereklidir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasındaki Büyük Fiyat Farklarının Nedenleri Nelerdir ?

Her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor ama kesinlikle ucuz firmaları tercih etmeyiniz. Çünkü masrafların altında fiyat veriyorlar ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra bir fark alıyorlar. “Kdv’si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız çok…” vs. mazeret uyduruyorlar. Diğer bir faktörde vasıfsız eleman çalıştırmaktadırlar.

Fiyat Değişikliğinin Sebepleri Nelerdir ?

Örneğin; Bursa’daki nakliyat firmaları, İstabul’daki nakliyat firmalarından daha ucuz, küçük şehirlerdeki firmalarda Mersin’deki firmalardan daha ucuz olabiliyor. Bir de şuna dikkat edilmelidir ki; her pahalı taşıyan nakliyat şirketi, kaliteli evden eve nakliyat firması olduğu anlamına gelmez. Önemli olan taşıyıcı şirketin hangi standartlarda taşıma yaptığıdır. Genellikle her firma kaliteli olduğunu iddia eder. Unutmayalım ki her şey ayrıntılarda gizlidir. Bir de firmanın yaptıgı ambalajlama malzemeleri çok önemlidir.

Evden eve nakliyat kaç kişiyle Yapılmaktadır ?

Evden eve nakliyat araç kapasitesine göre 4,5 veya 6 kişi ile yapılır.

Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Anlaştığımda, Ben Neleri Toplamalıyım ?

Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekkürlü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.

Nakliyat Sırasında Kullandığınız Ambalajlama Malzemeleriniz Nelerdir ?

Evden eve nakliyat esnasında bizler; battaniye, fıçı, streç , bantlama, kolileme gibi nakliyat ambalajlaması yapmaktayız. Ambalajlama şeklini, iletişim esnasında mutlaka gündeme getiriniz.

Nakliyat İçin Önceden Rezervasyon Yaptırmalımıyım ?

Kesinlike evet. Taşınmadan en az 24 saat önce arayıp, nakliyat koşulları hakkında pazarlığınızı yaparak, taşınma gününe rezervasyon yaptırmalısınız.

Bir Taşınma İşi Ne Kadar Sürer ?

Şehir içi nakliye işlemlerinde, standart 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işlemi bir günde tam olarak bitmektedir. Fakat daha uzun mesafeli yerlerde, şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekanların taşınmasında bu işlem, mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.

Taşınma İçin Nakliyat Firmasına Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

Nakliyat firması gelmeden önce, nakliyat kamyonu için park alanı bulmaktır. Bu şekilde sabah erken gelen kamyona yer aramakla zaman kaybetmezsiniz. Yeni evin anahtarlarını, eşyaların içinde gitmemesi için taşımadan önce ayırtmalısınız. Ufak tefek eşyaları kendiniz toparlarsanız, zaman kazanırsınız.

Bizimle iletişime geçin

Müşterilerimize 7/24 kesintisiz ve kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.