Yenişehir Evden Eve Nakliyat İhtiyaçlarına Uzman Çözüm

Yenişehir Evden Eve Nakliyat

Taşınma sırasında sizlere en büyük yardımı sunan ve bu süreci sorunsuz bir şekilde atlatmanızı sağlayan Yenişehir evden eve nakliyat ekibimiz, hizmetlerinde daima en yeni ve donanımlı ekipmanları tercih etmektedir. Kurumsal bir çerçevede müşterilerine hizmet sunan ve onların memnuniyetine daima ilk önceliği veren firmamız, eşyaların en sağlıklı şekilde ve sorunsuz olarak dilediğiniz adreslere taşınmasını sağlamaktadır.

 

Güler yüzlü ve alanında uzman ekip ile birlikte sürekli olarak yenilenen Yenişehir evden eve nakliyat firmamız, sizlere hep daha iyisini sunabilmek adına çalışmaya devam ediyor.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Taşıma öncesinde kendine bir plan oluşturan ve bu plana uygun olarak taşıma işlemlerini yerine getiren profesyonel ekip, bu nedenle zamanı en verimli şekilde kullanmaktadır.

Kırılacak olan eşyalarınızı özenle paketleyip kolilere yerleştiren Yenişehir evden eve nakliyat ekibi, yolda bir zarar görmemesi adına büyük bir çaba göstermektedir. Taşınması zor olan eşyaları demonte hale getirip büyük bir dikkatle taşıyan uzman ekip, yeni adreste tekrar kurulumunu gerçekleştirerek sizlere teslim etmektedir.

 

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eşyalarınızın en sağlıklı şartlarda taşınabilmesi için tüm ayrıntıları öncesinde düşünen Yenişehir evden eve nakliyat firması, bütçeleri aşmayacak fiyat avantajları ile birlikte sunulmaktadır. Taşınacak olan eşyanın yoğunluğuna ve gidilecek adrese göre değişiklik gösteren evden eve taşımacılık fiyatları ile siz de yeni adresinize güven içinde taşınabilme imkanı elde edebilirsiniz.

Uygulamalarımız

Sık Sorulan Sorular

Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur ?

Nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk yoktur. Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi esnasında, değerli malzeme veya eşyalar haricinde sigorta yapılması olayı pek görülmemektedir(antika veya elektronik cihazlar vb.). Fakat şehirler arası nakliyatta, nakliyat sigortası yapılmalıdır.

Depolama Sigortası Yapılması Zorunlu Mudur ?

Evet, kesinlikle depolama sigortası yapılması zorunludur. Çünkü eşyalarınızın uzun bir süre depolarda kalacağını hesaba katacak olursak, her türlü tedbir için sigortasının yapılması gereklidir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasındaki Büyük Fiyat Farklarının Nedenleri Nelerdir ?

Her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor ama kesinlikle ucuz firmaları tercih etmeyiniz. Çünkü masrafların altında fiyat veriyorlar ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra bir fark alıyorlar. “Kdv’si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız çok…” vs. mazeret uyduruyorlar. Diğer bir faktörde vasıfsız eleman çalıştırmaktadırlar.

Fiyat Değişikliğinin Sebepleri Nelerdir ?

Örneğin; Bursa’daki nakliyat firmaları, İstabul’daki nakliyat firmalarından daha ucuz, küçük şehirlerdeki firmalarda Mersin’deki firmalardan daha ucuz olabiliyor. Bir de şuna dikkat edilmelidir ki; her pahalı taşıyan nakliyat şirketi, kaliteli evden eve nakliyat firması olduğu anlamına gelmez. Önemli olan taşıyıcı şirketin hangi standartlarda taşıma yaptığıdır. Genellikle her firma kaliteli olduğunu iddia eder. Unutmayalım ki her şey ayrıntılarda gizlidir. Bir de firmanın yaptıgı ambalajlama malzemeleri çok önemlidir.

Evden eve nakliyat kaç kişiyle Yapılmaktadır ?

Evden eve nakliyat araç kapasitesine göre 4,5 veya 6 kişi ile yapılır.

Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Anlaştığımda, Ben Neleri Toplamalıyım ?

Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekkürlü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.

Nakliyat Sırasında Kullandığınız Ambalajlama Malzemeleriniz Nelerdir ?

Evden eve nakliyat esnasında bizler; battaniye, fıçı, streç , bantlama, kolileme gibi nakliyat ambalajlaması yapmaktayız. Ambalajlama şeklini, iletişim esnasında mutlaka gündeme getiriniz.

Nakliyat İçin Önceden Rezervasyon Yaptırmalımıyım ?

Kesinlike evet. Taşınmadan en az 24 saat önce arayıp, nakliyat koşulları hakkında pazarlığınızı yaparak, taşınma gününe rezervasyon yaptırmalısınız.

Bir Taşınma İşi Ne Kadar Sürer ?

Şehir içi nakliye işlemlerinde, standart 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işlemi bir günde tam olarak bitmektedir. Fakat daha uzun mesafeli yerlerde, şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekanların taşınmasında bu işlem, mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.

Taşınma İçin Nakliyat Firmasına Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

Nakliyat firması gelmeden önce, nakliyat kamyonu için park alanı bulmaktır. Bu şekilde sabah erken gelen kamyona yer aramakla zaman kaybetmezsiniz. Yeni evin anahtarlarını, eşyaların içinde gitmemesi için taşımadan önce ayırtmalısınız. Ufak tefek eşyaları kendiniz toparlarsanız, zaman kazanırsınız.

Bizimle iletişime geçin

Müşterilerimize 7/24 kesintisiz ve kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.