Bursa Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma hizmeti son yıllarda oldukça fazla talep görüyor olmasına rağmen sektörde bu işi hakkıyla yapan firma sayısı parmakla sayılır cinstendir. Yeşil Bursa Evden Eve Nakliyat şirketi olarak firmamız Bursa ve çevresine hızlı ve güvenli hizmet vermektedir. Müşterilerinin memnuniyetinin önem sırasında zirvede olması firmamız hatırı sayılır firmalar arasına yerleştiriyor. Bursa’da en iyi evden eve taşımacılık firması olarak hizmet veriyoruz.

Hizmet sonrası için güvence veren bursa asansörlü evden eve nakliyat şubemiz eşyalarınızın güvenliğini sağlamakta üstün performans gösteriyor. Hizmetlerimizi profesyonel ölçülere göre gerçekleştiriyor, yıllardan gelen tecrübemizin haklı gururunu taşıyoruz. Araçlarımız asansörlü sisteme sahip olup ve depo özelliği taşımaktadır. Asansör sistem sayesinde profesyonellikten uzak olan merdiven ve apartman asansörü sistemini kullanmıyoruz. Böylece eşyalarınız gidecekleri yere güven içinde ulaşıyor.

 

Nakliyat Hizmetinde Eşya Güvenliği

Firmamız hizmetlerinde eşyalarınızın güvenliğini sağlamak adına her türlü önlemi almış bulunmaktadır. Öncelikle araçlarda bulunan asansör hizmeti riskli taşımacılık hizmetine son veriyor. Ayrıca araçlarımız depo görevi görmektedir. Uzun yolculuk sırasında eşyalarınızın rutubet kapmasını zarar görmesini önleyici niteliklere sahip tam donanımlı araçlardır. Öncelikle bursa asansörlü evden eve nakliyat şubemiz, adresinize gelerek ambalajlama hizmeti vermektedir. Personelimiz bu hizmeti baştan savma değil, kalite standartlarına uygun olarak yapmaktadır.

 

Profesyonel hizmetlerimizden biri olan ambalaj hizmeti sırasında eşyalarınızı özelliğine göre paketliyor, taşınmak üzere gruplandırıyoruz. Taşınma işlemi sırasında tüm bu basamaklar usulüne uygun olarak gerçekleştiriliyor. Ambalajlama ve araca yerleştirme hızlı, pratik ve profesyonel niteliklere uygun gerçekleştiriliyor. Firmamız eşyalarınızın güvenliği için her türlü önlemi almaktadır. Ancak bununla da bitmiyor. Alınan önlemlere rağmen eşyalarınızın zarar görmesi halinde hizmet sonrası garanti şartlarımızdan faydalanabilirsiniz. Eşyalarınızın güvenliğini ve müşterilerimizin memnuniyetini her şeyden daha fazla önemsiyoruz. Profesyonel ekibimiz, tam donanımlı araçlarımızla sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

 

Uygun Fiyatlarla Nakliyat Hizmeti

Kaliteli taşımacılık hizmetini uygun fiyatlarla adresinize kadar getiriyoruz. Firmamız zaman zaman bir takım kampanyalar yaparak müşterilerini memnun etmeyi başarmaktadır. Bursa’nın tüm ilçelerine ve çevre illere hizmet sunuyor, 7 gün 24 saat taleplerinizi bekliyoruz. Çalışma stilimiz ve profesyonel çalışan kadromuz ile bursa asansörlü evden eve nakliyat hizmetinin güvencesini sunuyoruz. Firmamızı iletişim numaramız üzerinden arayarak ya da web sitemiz üzerinden form doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz talep doğrultusunda firma yetkililerimiz adresinize gelerek eşya sayısını ve büyüklüğünü belirlemektedir.

 

Belirlenen bu bilgiler doğrultusunda ise temin edilecek araç planı yapılmaktadır. Kimi nakliyat işlemleri için daha büyük çapta araçlar gerekirken kimisi için küçük araçlar yeterli gelmektedir. Ayrıca gidilecek güzergah da konuşulduktan sonra fiyat belirlenmekte ve sözleşme imzalanmaktadır. Fiyattan memnun kalmadığınız taktirde indirimlerden yararlanma hakkına sahip olduğunuzu belirtmek gerekmektedir. Sözleşme imzaladıktan sonra ise kaliteli hizmet standartlarından faydalanmanız adına firmamız harekete geçmektedir.

Uygulamalarımız

Sık Sorulan Sorular

Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur ?

Nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk yoktur. Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi esnasında, değerli malzeme veya eşyalar haricinde sigorta yapılması olayı pek görülmemektedir(antika veya elektronik cihazlar vb.). Fakat şehirler arası nakliyatta, nakliyat sigortası yapılmalıdır.

Depolama Sigortası Yapılması Zorunlu Mudur ?

Evet, kesinlikle depolama sigortası yapılması zorunludur. Çünkü eşyalarınızın uzun bir süre depolarda kalacağını hesaba katacak olursak, her türlü tedbir için sigortasının yapılması gereklidir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasındaki Büyük Fiyat Farklarının Nedenleri Nelerdir ?

Her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor ama kesinlikle ucuz firmaları tercih etmeyiniz. Çünkü masrafların altında fiyat veriyorlar ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra bir fark alıyorlar. “Kdv’si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız çok…” vs. mazeret uyduruyorlar. Diğer bir faktörde vasıfsız eleman çalıştırmaktadırlar.

Fiyat Değişikliğinin Sebepleri Nelerdir ?

Örneğin; Bursa’daki nakliyat firmaları, İstabul’daki nakliyat firmalarından daha ucuz, küçük şehirlerdeki firmalarda Mersin’deki firmalardan daha ucuz olabiliyor. Bir de şuna dikkat edilmelidir ki; her pahalı taşıyan nakliyat şirketi, kaliteli evden eve nakliyat firması olduğu anlamına gelmez. Önemli olan taşıyıcı şirketin hangi standartlarda taşıma yaptığıdır. Genellikle her firma kaliteli olduğunu iddia eder. Unutmayalım ki her şey ayrıntılarda gizlidir. Bir de firmanın yaptıgı ambalajlama malzemeleri çok önemlidir.

Evden eve nakliyat kaç kişiyle Yapılmaktadır ?

Evden eve nakliyat araç kapasitesine göre 4,5 veya 6 kişi ile yapılır.

Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Anlaştığımda, Ben Neleri Toplamalıyım ?

Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekkürlü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.

Nakliyat Sırasında Kullandığınız Ambalajlama Malzemeleriniz Nelerdir ?

Evden eve nakliyat esnasında bizler; battaniye, fıçı, streç , bantlama, kolileme gibi nakliyat ambalajlaması yapmaktayız. Ambalajlama şeklini, iletişim esnasında mutlaka gündeme getiriniz.

Nakliyat İçin Önceden Rezervasyon Yaptırmalımıyım ?

Kesinlike evet. Taşınmadan en az 24 saat önce arayıp, nakliyat koşulları hakkında pazarlığınızı yaparak, taşınma gününe rezervasyon yaptırmalısınız.

Bir Taşınma İşi Ne Kadar Sürer ?

Şehir içi nakliye işlemlerinde, standart 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işlemi bir günde tam olarak bitmektedir. Fakat daha uzun mesafeli yerlerde, şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekanların taşınmasında bu işlem, mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.

Taşınma İçin Nakliyat Firmasına Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

Nakliyat firması gelmeden önce, nakliyat kamyonu için park alanı bulmaktır. Bu şekilde sabah erken gelen kamyona yer aramakla zaman kaybetmezsiniz. Yeni evin anahtarlarını, eşyaların içinde gitmemesi için taşımadan önce ayırtmalısınız. Ufak tefek eşyaları kendiniz toparlarsanız, zaman kazanırsınız.

Bizimle iletişime geçin

Müşterilerimize 7/24 kesintisiz ve kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.