Sorunsuz Paketleme Hizmetleri Burada

Eşyaların bir yerden diğer bir lokasyona taşınması özel bir işçilik ve incelik ister. Transfer edilecek olan eşyalar düzenli paketlenmezse nakliye esnasında tahribatlara sebep olabilir. Kişisel eşyalarınızı güvenli bir şekilde transfer etmek, yeni bir yere taşımak için profesyonel paketleme hizmetleri ve çoklu teslimat çözümleri sunan firmamız, müşteri memnuniyetinin sağlanması adına hizmetler sunar.

Kişisel Ürünler İçin Kapsamlı Taşıma Hizmetleri

Kişisel ürünleriniz için kapsamlı hizmetlerini sunduğumuz bursa ambalaj ve paketleme hizmetleri aracılığı ile eşyalarınızı güvenle ulaştırmak istediğiniz noktaya transfer edebilirsiniz. Taşınmasını istediğiniz ürünler tüm ev eşyalarınız da olabilir, birkaç eşya veya sadece bir iki parça da olabilir. Sayı ve ağırlık sınırlaması olmaksızın tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunan bursa ambalaj ve paketleme hizmetleri sayesinde zamanında teslimat yapıyoruz.

 

Her Zaman Saatinde Teslim

Taşınacak ürünlerin paketlemesini her zaman için gerekli olan zaman dilimlerinde ulaştırmaya özen göstererek, ambalajlı ve kırılgan öğelerin yanı sıra kutulu ürünlerinizi de yönetiyoruz. Ambalajlanacak kişisel ürünler birçok şekil, boyut ve ağırlıkta olabilir. İster ev eşyası, isterse kişisel elektronik eşya olsun, bursa ambalaj ve paketleme hizmetleri ailesi olarak tüm araçları özenle kargolayarak tarafınıza sunarız.

 

Kapınıza Kadar Teslim

Eşyalarınız paketlendikten sonra doğrudan kapınıza kadar teslim edilebilir veya paketleme noktalarımızdan alabilirsiniz. Bütçenize ve gereksinimlerinize bağlı olarak, kişisel eşyalarınızı da paketlemeyi seçebilirsiniz. Perakende servis merkezlerimizde eşyalarınızı güvenle paketleyebilmeniz için tüm araçlar bulunmaktadır.

Uygulamalarımız

Sık Sorulan Sorular

Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur ?

Nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk yoktur. Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi esnasında, değerli malzeme veya eşyalar haricinde sigorta yapılması olayı pek görülmemektedir(antika veya elektronik cihazlar vb.). Fakat şehirler arası nakliyatta, nakliyat sigortası yapılmalıdır.

Depolama Sigortası Yapılması Zorunlu Mudur ?

Evet, kesinlikle depolama sigortası yapılması zorunludur. Çünkü eşyalarınızın uzun bir süre depolarda kalacağını hesaba katacak olursak, her türlü tedbir için sigortasının yapılması gereklidir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasındaki Büyük Fiyat Farklarının Nedenleri Nelerdir ?

Her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor ama kesinlikle ucuz firmaları tercih etmeyiniz. Çünkü masrafların altında fiyat veriyorlar ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra bir fark alıyorlar. “Kdv’si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız çok…” vs. mazeret uyduruyorlar. Diğer bir faktörde vasıfsız eleman çalıştırmaktadırlar.

Fiyat Değişikliğinin Sebepleri Nelerdir ?

Örneğin; Bursa’daki nakliyat firmaları, İstabul’daki nakliyat firmalarından daha ucuz, küçük şehirlerdeki firmalarda Mersin’deki firmalardan daha ucuz olabiliyor. Bir de şuna dikkat edilmelidir ki; her pahalı taşıyan nakliyat şirketi, kaliteli evden eve nakliyat firması olduğu anlamına gelmez. Önemli olan taşıyıcı şirketin hangi standartlarda taşıma yaptığıdır. Genellikle her firma kaliteli olduğunu iddia eder. Unutmayalım ki her şey ayrıntılarda gizlidir. Bir de firmanın yaptıgı ambalajlama malzemeleri çok önemlidir.

Evden eve nakliyat kaç kişiyle Yapılmaktadır ?

Evden eve nakliyat araç kapasitesine göre 4,5 veya 6 kişi ile yapılır.

Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Anlaştığımda, Ben Neleri Toplamalıyım ?

Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekkürlü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.

Nakliyat Sırasında Kullandığınız Ambalajlama Malzemeleriniz Nelerdir ?

Evden eve nakliyat esnasında bizler; battaniye, fıçı, streç , bantlama, kolileme gibi nakliyat ambalajlaması yapmaktayız. Ambalajlama şeklini, iletişim esnasında mutlaka gündeme getiriniz.

Nakliyat İçin Önceden Rezervasyon Yaptırmalımıyım ?

Kesinlike evet. Taşınmadan en az 24 saat önce arayıp, nakliyat koşulları hakkında pazarlığınızı yaparak, taşınma gününe rezervasyon yaptırmalısınız.

Bir Taşınma İşi Ne Kadar Sürer ?

Şehir içi nakliye işlemlerinde, standart 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işlemi bir günde tam olarak bitmektedir. Fakat daha uzun mesafeli yerlerde, şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekanların taşınmasında bu işlem, mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.

Taşınma İçin Nakliyat Firmasına Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

Nakliyat firması gelmeden önce, nakliyat kamyonu için park alanı bulmaktır. Bu şekilde sabah erken gelen kamyona yer aramakla zaman kaybetmezsiniz. Yeni evin anahtarlarını, eşyaların içinde gitmemesi için taşımadan önce ayırtmalısınız. Ufak tefek eşyaları kendiniz toparlarsanız, zaman kazanırsınız.

Bizimle iletişime geçin

Müşterilerimize 7/24 kesintisiz ve kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.