Bursa Nilüfer Evden Eve Nakliyat

Araştırmalara göre ortalama her insan hayatında en az bir kere taşınmak durumunda kalıyor. Bu taşınma işi o kadar zor bir iştir ki insanlar adeta bu işten nefret etmektedirler. Hele Bursa gibi büyük ve Türkiye’nin gözde illerinden birinde iseniz taşınma eylemi tamamen zulüm olmaktadır.

Ancak bu zulüm yeşil Bursa evden eve nakliyat ile zevkli bir hale gelmektedir. Taşınmak mı istiyorsunuz? Nilüfer ilçesinde acaba en iyi taşıma şirketi hangisi diye merak mı ediyorsunuz? İşte cevaplar burada. Bursa’nın ve dolayısı ile nilüfer evden eve nakliyat olarak en kaliteli hizmeti veren firma ile tanışın.

Profesyonel Hizmet

Firmamız uzman ve profesyonel kişiler tarafından yönetilerek alanında uzmanlaşmış taşımacılar ile eşyalarınızı güven içerisinde nakletmektedir. Firmamızın çalışanları evinize gelerek eşyalarınızı profesyonel biçimde ayırır, parçalar ve paketleyerek yine profesyonel biçimde araçlara yerleştirir. Alanında uzman şoförlerimiz eşliğinde eşyalarınız nakil olacakları yere giderler. nilüfer evden eve nakliyat kalitesini hissedersiniz.

 

 

Yerleştirme İşlemi

Taşıma işleminin sonucunda yine profesyonel ekibimiz yüklü eşyanızı indirerek yeni evinize güven içerisinde taşır, her türlü montaj ve yerleştirme işlemini yine profesyonel ekibimiz yapmaktadır. Nakliyatın her anında nilüfer evden eve nakliyat kalitesini her yerde hissedersiniz. Müşterilerimize ise sadece ne yapılacağını söyleyip keyiflerine bakmak düşer. En önemlisi ilkemiz ise, nilüfer evden eve nakliyat olarak her zaman müşteri memnuniyeti ve her zaman güler yüzlü yaklaşımdır. Bütün işlemler bittikten sonra müşterilerimizin daha doğrusu ailemize katılanların bizi iyi dilekler ile uğurlayıp memnun kalmaları bizim en önemli şirket ilkemizdir.

Uygulamalarımız

Sık Sorulan Sorular

Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur ?

Nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk yoktur. Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi esnasında, değerli malzeme veya eşyalar haricinde sigorta yapılması olayı pek görülmemektedir(antika veya elektronik cihazlar vb.). Fakat şehirler arası nakliyatta, nakliyat sigortası yapılmalıdır.

Depolama Sigortası Yapılması Zorunlu Mudur ?

Evet, kesinlikle depolama sigortası yapılması zorunludur. Çünkü eşyalarınızın uzun bir süre depolarda kalacağını hesaba katacak olursak, her türlü tedbir için sigortasının yapılması gereklidir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasındaki Büyük Fiyat Farklarının Nedenleri Nelerdir ?

Her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor ama kesinlikle ucuz firmaları tercih etmeyiniz. Çünkü masrafların altında fiyat veriyorlar ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra bir fark alıyorlar. “Kdv’si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız çok…” vs. mazeret uyduruyorlar. Diğer bir faktörde vasıfsız eleman çalıştırmaktadırlar.

Fiyat Değişikliğinin Sebepleri Nelerdir ?

Örneğin; Bursa’daki nakliyat firmaları, İstabul’daki nakliyat firmalarından daha ucuz, küçük şehirlerdeki firmalarda Mersin’deki firmalardan daha ucuz olabiliyor. Bir de şuna dikkat edilmelidir ki; her pahalı taşıyan nakliyat şirketi, kaliteli evden eve nakliyat firması olduğu anlamına gelmez. Önemli olan taşıyıcı şirketin hangi standartlarda taşıma yaptığıdır. Genellikle her firma kaliteli olduğunu iddia eder. Unutmayalım ki her şey ayrıntılarda gizlidir. Bir de firmanın yaptıgı ambalajlama malzemeleri çok önemlidir.

Evden eve nakliyat kaç kişiyle Yapılmaktadır ?

Evden eve nakliyat araç kapasitesine göre 4,5 veya 6 kişi ile yapılır.

Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Anlaştığımda, Ben Neleri Toplamalıyım ?

Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekkürlü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.

Nakliyat Sırasında Kullandığınız Ambalajlama Malzemeleriniz Nelerdir ?

Evden eve nakliyat esnasında bizler; battaniye, fıçı, streç , bantlama, kolileme gibi nakliyat ambalajlaması yapmaktayız. Ambalajlama şeklini, iletişim esnasında mutlaka gündeme getiriniz.

Nakliyat İçin Önceden Rezervasyon Yaptırmalımıyım ?

Kesinlike evet. Taşınmadan en az 24 saat önce arayıp, nakliyat koşulları hakkında pazarlığınızı yaparak, taşınma gününe rezervasyon yaptırmalısınız.

Bir Taşınma İşi Ne Kadar Sürer ?

Şehir içi nakliye işlemlerinde, standart 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işlemi bir günde tam olarak bitmektedir. Fakat daha uzun mesafeli yerlerde, şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekanların taşınmasında bu işlem, mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.

Taşınma İçin Nakliyat Firmasına Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

Nakliyat firması gelmeden önce, nakliyat kamyonu için park alanı bulmaktır. Bu şekilde sabah erken gelen kamyona yer aramakla zaman kaybetmezsiniz. Yeni evin anahtarlarını, eşyaların içinde gitmemesi için taşımadan önce ayırtmalısınız. Ufak tefek eşyaları kendiniz toparlarsanız, zaman kazanırsınız.

Bizimle iletişime geçin

Müşterilerimize 7/24 kesintisiz ve kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.