Güvenli Taşımacılık İçin İnegöl Eden Eve Nakliyat

Kurulduğumuz günden bu yana, nakliyat ihtiyaçlarına çözüm üreten bir firma olarak; sektördeki yenilikleri takip eden, son teknoloji ürünler ve sürekli kendini geliştiren yapımızla siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Yalnızca evden eve değil, kurumsal olarak da nakliyat ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz. Bu sektörde edindiğimiz bilgi, tecrübe ve birikim sayesinde firmamız tarafından tüm eşyalarınız güvenle gideceği adresi teslim edilmektedir. İnegöl evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda siz müşterilerimize uygun fiyatlardan, kaliteli, güvenli ve hızlı bir hizmet sunmak bizlerin görevidir.

Kalitenin Adresi

Kaliteden ödün vermeyen İnegöl evden eve nakliyat yapılırken, prensip olarak hiçbir ev eşyanız ambalajlama, paketleme malzemelerine sarılmadan evinizden çıkarılmaz. Her zaman gelişen teknolojiyi takip ederek, en iyi kalitede paketleme ve ambalajlama ürünlerini kullanırız. Tam zamanında hedef göstermiş olduğunuz adrese güvenle eşyalarınızı taşımak ve yerleştirmek yegane görevimizdir. Çünkü bizim için emniyet ve müşteri memnuniyeti her şeyin başında gelir.

 

Sınırsız Hizmet

Güvenilir, tecrübeli, işini severek yapan, güler yüzlü uzman kadromuz ile İnegöl evden eve nakliyat, geniş müşteri kitlemiz, güçlü referanslarımız ve tamamlamış olduğumuz tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yolumuza devam etmekteyiz. Bürodan büroya, ofisten ofise, evden eve nakliye işlemlerinizin tümünü kusursuz bir şekilde sağlayarak müşterilerimizin güvenini kazanmak tek hedefimizdir. Eğer sizde nakliye işlemlerinizde, hak ettiğiniz hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet almak isterseniz, iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Uygulamalarımız

Sık Sorulan Sorular

Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur ?

Nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk yoktur. Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi esnasında, değerli malzeme veya eşyalar haricinde sigorta yapılması olayı pek görülmemektedir(antika veya elektronik cihazlar vb.). Fakat şehirler arası nakliyatta, nakliyat sigortası yapılmalıdır.

Depolama Sigortası Yapılması Zorunlu Mudur ?

Evet, kesinlikle depolama sigortası yapılması zorunludur. Çünkü eşyalarınızın uzun bir süre depolarda kalacağını hesaba katacak olursak, her türlü tedbir için sigortasının yapılması gereklidir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasındaki Büyük Fiyat Farklarının Nedenleri Nelerdir ?

Her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor ama kesinlikle ucuz firmaları tercih etmeyiniz. Çünkü masrafların altında fiyat veriyorlar ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra bir fark alıyorlar. “Kdv’si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız çok…” vs. mazeret uyduruyorlar. Diğer bir faktörde vasıfsız eleman çalıştırmaktadırlar.

Fiyat Değişikliğinin Sebepleri Nelerdir ?

Örneğin; Bursa’daki nakliyat firmaları, İstabul’daki nakliyat firmalarından daha ucuz, küçük şehirlerdeki firmalarda Mersin’deki firmalardan daha ucuz olabiliyor. Bir de şuna dikkat edilmelidir ki; her pahalı taşıyan nakliyat şirketi, kaliteli evden eve nakliyat firması olduğu anlamına gelmez. Önemli olan taşıyıcı şirketin hangi standartlarda taşıma yaptığıdır. Genellikle her firma kaliteli olduğunu iddia eder. Unutmayalım ki her şey ayrıntılarda gizlidir. Bir de firmanın yaptıgı ambalajlama malzemeleri çok önemlidir.

Evden eve nakliyat kaç kişiyle Yapılmaktadır ?

Evden eve nakliyat araç kapasitesine göre 4,5 veya 6 kişi ile yapılır.

Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Anlaştığımda, Ben Neleri Toplamalıyım ?

Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekkürlü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.

Nakliyat Sırasında Kullandığınız Ambalajlama Malzemeleriniz Nelerdir ?

Evden eve nakliyat esnasında bizler; battaniye, fıçı, streç , bantlama, kolileme gibi nakliyat ambalajlaması yapmaktayız. Ambalajlama şeklini, iletişim esnasında mutlaka gündeme getiriniz.

Nakliyat İçin Önceden Rezervasyon Yaptırmalımıyım ?

Kesinlike evet. Taşınmadan en az 24 saat önce arayıp, nakliyat koşulları hakkında pazarlığınızı yaparak, taşınma gününe rezervasyon yaptırmalısınız.

Bir Taşınma İşi Ne Kadar Sürer ?

Şehir içi nakliye işlemlerinde, standart 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işlemi bir günde tam olarak bitmektedir. Fakat daha uzun mesafeli yerlerde, şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekanların taşınmasında bu işlem, mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.

Taşınma İçin Nakliyat Firmasına Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

Nakliyat firması gelmeden önce, nakliyat kamyonu için park alanı bulmaktır. Bu şekilde sabah erken gelen kamyona yer aramakla zaman kaybetmezsiniz. Yeni evin anahtarlarını, eşyaların içinde gitmemesi için taşımadan önce ayırtmalısınız. Ufak tefek eşyaları kendiniz toparlarsanız, zaman kazanırsınız.

Bizimle iletişime geçin

Müşterilerimize 7/24 kesintisiz ve kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.