Güvenilirliğin Adresi, Gemlik Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektöründe uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübenin yanı sıra bilgi ve birikimle evden eve, ofisten ofise taşımacılık yapmakta olan firmamız, kaliteden hiçbir şekilde ödün vermemektedir. İşimde başarılı uzman personelimiz ile siz müşterilerimizin isteklerine, en iyi şekilde cevap vermeyi ve çözümler üretmeyi görev edindik. Kurulduğumuz günden bu yana, en güvenilir ve hızlı hizmeti siz müşterilerimize vermek için çalışan Gemlik evden eve nakliyat, müşteri memnuniyetine odaklanan hizmet anlayışı edinerek var gücümüzle çalışmaktayız.

Nakliyat Hizmetleri

Gemlik evden eve nakliyat hizmetlerimizde, eşyalarınız son teknoloji ürünü olan ambalaj ve paketlerle kaplanarak, bizlere iletmiş olduğunuz adrese en hızlı şekilde güvenle ulaştırılır. Uygun paketleme işlemleri sayesinde, eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Yine de oluşabilecek görülmez kazalar doğrultusunda sorumluluk tamamen firmamıza ait olup, gereken ne ise yapılacaktır. Çünkü bizim için müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önce gelir.

 

Güvenli ve Kaliteli

Gemlik evden eve nakliyat adı altında referanslarımızı ve müşteri potansiyelimizi inceleyerek, işimizi ne denli titiz bir biçimde yapmakta olduğumuzu siz de fark edeceksiniz. Taşımacılık ve nakliye sektöründe müşterilere güven vermek, kaliteden şaşmamak, uygun çözümler üretebilmek ve hızlı olmak çok önemlidir. Bizler firma olarak bunun farkındayız ve bu sebepten dolayı müşterilerimizin taşımacılık sektöründe, nakliye işlemleri için bizleri tercih etmesinden dolayı kendimizle gurur duyuyoruz. Sizde kaliteli olduğu kadar güvenilir nakliye hizmeti almak isterseniz, iletişim adreslerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Uygulamalarımız

Sık Sorulan Sorular

Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur ?

Nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk yoktur. Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi esnasında, değerli malzeme veya eşyalar haricinde sigorta yapılması olayı pek görülmemektedir(antika veya elektronik cihazlar vb.). Fakat şehirler arası nakliyatta, nakliyat sigortası yapılmalıdır.

Depolama Sigortası Yapılması Zorunlu Mudur ?

Evet, kesinlikle depolama sigortası yapılması zorunludur. Çünkü eşyalarınızın uzun bir süre depolarda kalacağını hesaba katacak olursak, her türlü tedbir için sigortasının yapılması gereklidir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasındaki Büyük Fiyat Farklarının Nedenleri Nelerdir ?

Her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor ama kesinlikle ucuz firmaları tercih etmeyiniz. Çünkü masrafların altında fiyat veriyorlar ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra bir fark alıyorlar. “Kdv’si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız çok…” vs. mazeret uyduruyorlar. Diğer bir faktörde vasıfsız eleman çalıştırmaktadırlar.

Fiyat Değişikliğinin Sebepleri Nelerdir ?

Örneğin; Bursa’daki nakliyat firmaları, İstabul’daki nakliyat firmalarından daha ucuz, küçük şehirlerdeki firmalarda Mersin’deki firmalardan daha ucuz olabiliyor. Bir de şuna dikkat edilmelidir ki; her pahalı taşıyan nakliyat şirketi, kaliteli evden eve nakliyat firması olduğu anlamına gelmez. Önemli olan taşıyıcı şirketin hangi standartlarda taşıma yaptığıdır. Genellikle her firma kaliteli olduğunu iddia eder. Unutmayalım ki her şey ayrıntılarda gizlidir. Bir de firmanın yaptıgı ambalajlama malzemeleri çok önemlidir.

Evden eve nakliyat kaç kişiyle Yapılmaktadır ?

Evden eve nakliyat araç kapasitesine göre 4,5 veya 6 kişi ile yapılır.

Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Anlaştığımda, Ben Neleri Toplamalıyım ?

Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekkürlü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.

Nakliyat Sırasında Kullandığınız Ambalajlama Malzemeleriniz Nelerdir ?

Evden eve nakliyat esnasında bizler; battaniye, fıçı, streç , bantlama, kolileme gibi nakliyat ambalajlaması yapmaktayız. Ambalajlama şeklini, iletişim esnasında mutlaka gündeme getiriniz.

Nakliyat İçin Önceden Rezervasyon Yaptırmalımıyım ?

Kesinlike evet. Taşınmadan en az 24 saat önce arayıp, nakliyat koşulları hakkında pazarlığınızı yaparak, taşınma gününe rezervasyon yaptırmalısınız.

Bir Taşınma İşi Ne Kadar Sürer ?

Şehir içi nakliye işlemlerinde, standart 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işlemi bir günde tam olarak bitmektedir. Fakat daha uzun mesafeli yerlerde, şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekanların taşınmasında bu işlem, mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.

Taşınma İçin Nakliyat Firmasına Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

Nakliyat firması gelmeden önce, nakliyat kamyonu için park alanı bulmaktır. Bu şekilde sabah erken gelen kamyona yer aramakla zaman kaybetmezsiniz. Yeni evin anahtarlarını, eşyaların içinde gitmemesi için taşımadan önce ayırtmalısınız. Ufak tefek eşyaları kendiniz toparlarsanız, zaman kazanırsınız.

Bizimle iletişime geçin

Müşterilerimize 7/24 kesintisiz ve kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.