Ofis Taşımacılık Hizmetlerinde En Güvenilir Kuruluş

İş sektöründe çok sık gerek duyulan ihtiyaçlar arasında yer alan ofis taşımacılığı hizmeti, günümüzde artık çok daha pratik bir şekilde ve sorunsuz olarak gerçekleştirilebilmektedir. Bünyemizde yer alan profesyonel ekip eşliğinde gerçekleştirdiğimiz Bursa ofis taşımacılığı hizmetleri, kusursuz olarak gerçekleştirilmektedir.

 

En çok itina gerektiren taşımacılık hizmetlerinden biri olan ofis taşımacılığı hizmeti, bu nedenle profesyonel firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir. Uzman ekibimiz ofisinizi bir yerden başka bir yere taşırken eşyalarınızın zarar görmemesi için büyük nie çaba çaba göstermektedir.

Tüm taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi ofis taşımacılığı işinde de beklentileri karşılayan firmamız, hiçbir eşya ve ekipmanlara zarar vermeden taşınma sürecini sonlandırmaktadır.

 

Bursa Ofis Taşımacılık Süreçleri

İçerisinde birçok dosya ve elektronik cihazların yer aldığı ofislerde taşıma süreçleri biraz daha zahmetli olmakta ve titizlik gerektirmektedir. Bir karışıklık yaşanmasını önlemek için hep bir belli düzende taşınan ve araçlara yüklenen eşyalar, yeni ofiste de aynı düzende yerlerine dizilmektedir.

 

Sizlere olumsuz bir durum yaşatmamak için dikkatli bir biçimde eşyaları paketleyen Bursa ofis taşımacılığı ekibi, hızlıca tüm süreci sonlandırmaktadır. Eşyaları taşımadan önce ofiste bir keşif yapan taşımacılık ekibi, hazırladığı plana uygun hareket ederek süreci başarılı bir şekilde tamamlamaktadır. Ofis taşıma işlemleri sizlerin zamanından çalmamak ve iş sürecinizi etkilememek adına kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

 

Siz de ofisinizi bir yerden başka bir yere taşımak için Bursa ofis taşımacılığı hizmetlerinden içiniz rahat olarak faydalanabilirsiniz.

Uygulamalarımız

Sık Sorulan Sorular

Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur ?

Nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk yoktur. Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi esnasında, değerli malzeme veya eşyalar haricinde sigorta yapılması olayı pek görülmemektedir(antika veya elektronik cihazlar vb.). Fakat şehirler arası nakliyatta, nakliyat sigortası yapılmalıdır.

Depolama Sigortası Yapılması Zorunlu Mudur ?

Evet, kesinlikle depolama sigortası yapılması zorunludur. Çünkü eşyalarınızın uzun bir süre depolarda kalacağını hesaba katacak olursak, her türlü tedbir için sigortasının yapılması gereklidir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasındaki Büyük Fiyat Farklarının Nedenleri Nelerdir ?

Her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor ama kesinlikle ucuz firmaları tercih etmeyiniz. Çünkü masrafların altında fiyat veriyorlar ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra bir fark alıyorlar. “Kdv’si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız çok…” vs. mazeret uyduruyorlar. Diğer bir faktörde vasıfsız eleman çalıştırmaktadırlar.

Fiyat Değişikliğinin Sebepleri Nelerdir ?

Örneğin; Bursa’daki nakliyat firmaları, İstabul’daki nakliyat firmalarından daha ucuz, küçük şehirlerdeki firmalarda Mersin’deki firmalardan daha ucuz olabiliyor. Bir de şuna dikkat edilmelidir ki; her pahalı taşıyan nakliyat şirketi, kaliteli evden eve nakliyat firması olduğu anlamına gelmez. Önemli olan taşıyıcı şirketin hangi standartlarda taşıma yaptığıdır. Genellikle her firma kaliteli olduğunu iddia eder. Unutmayalım ki her şey ayrıntılarda gizlidir. Bir de firmanın yaptıgı ambalajlama malzemeleri çok önemlidir.

Evden eve nakliyat kaç kişiyle Yapılmaktadır ?

Evden eve nakliyat araç kapasitesine göre 4,5 veya 6 kişi ile yapılır.

Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Anlaştığımda, Ben Neleri Toplamalıyım ?

Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekkürlü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.

Nakliyat Sırasında Kullandığınız Ambalajlama Malzemeleriniz Nelerdir ?

Evden eve nakliyat esnasında bizler; battaniye, fıçı, streç , bantlama, kolileme gibi nakliyat ambalajlaması yapmaktayız. Ambalajlama şeklini, iletişim esnasında mutlaka gündeme getiriniz.

Nakliyat İçin Önceden Rezervasyon Yaptırmalımıyım ?

Kesinlike evet. Taşınmadan en az 24 saat önce arayıp, nakliyat koşulları hakkında pazarlığınızı yaparak, taşınma gününe rezervasyon yaptırmalısınız.

Bir Taşınma İşi Ne Kadar Sürer ?

Şehir içi nakliye işlemlerinde, standart 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işlemi bir günde tam olarak bitmektedir. Fakat daha uzun mesafeli yerlerde, şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekanların taşınmasında bu işlem, mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.

Taşınma İçin Nakliyat Firmasına Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

Nakliyat firması gelmeden önce, nakliyat kamyonu için park alanı bulmaktır. Bu şekilde sabah erken gelen kamyona yer aramakla zaman kaybetmezsiniz. Yeni evin anahtarlarını, eşyaların içinde gitmemesi için taşımadan önce ayırtmalısınız. Ufak tefek eşyaları kendiniz toparlarsanız, zaman kazanırsınız.

Bizimle iletişime geçin

Müşterilerimize 7/24 kesintisiz ve kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.