Karacabey Evden Eve Nakliyat

Öncelikli olarak sunmuş olduğu tüm hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetini birinci sırada gören firmamız, onların taşımacılık ihtiyaçlarına sunmuş olduğu hızlı ve etkili çözümler ile sektörde önemli bir yer edinmiştir. Sahip olduğu deneyim ile Karacabey evden eve nakliyat hizmetlerinde sizlere etkili çözümler sunan firmamız, kısa zamanda ve bir sorun yaşamadan eşyalarınızı dilediğiniz yere taşımaktadır.

 

Tüm olasılıkları göz önünde bulundurarak titizlikle taşımacılık sürecini tamamlayan profesyonel ekibimiz, aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasına izin vermemektedir. Bünyemizce yer alan tam donanımlı araçlar ve ekipmanlar sayesinde her ölçekteki taşıma ihtiyacına yanıt verebilmekteyiz.

Sizler de Karacabey evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda gönül rahatlığı ile bizi ve ekibimizi tercih edebilir, eşyalarınızı yeni adreslerinize zahmetsizce ulaştırma şansı elde edebilirsiniz.

 

Evden Eve Taşımacılıkta Uygulanan Yöntemler

Evden eve taşımacılık hizmetleri günümüz teknolojileri sayesinde çok daha hızlı ve kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. En uygun paketleme seçenekleri ile birlikte başarılı bir şekilde paketlenen eşyalar, sonrasında belli bir düzene göre araçlara yüklenmekte ve yola çıkılmaktadır. Taşıma esnasında da darbe almaması için büyük bir özen gösterilen eşyalar, gerektiğinde demonte hali ile taşınmakta ve sonrasında tekrar kurulumu gerçekleştirilmektedir.

 

Tam donanımlı araçlarda zarar görmeden taşınan eşyalar, yeni adreste de sizlerin istediği şekilde tekrar yerlerine yerleştirilmektedir. Sunmuş olduğumuz Karacabey evden eve nakliyat hizmetlerinde sizlere sadece yeni evinizin keyfini sevdikleriniz ile birlikte sürmek kalmaktadır.

Uygulamalarımız

Sık Sorulan Sorular

Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur ?

Nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk yoktur. Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi esnasında, değerli malzeme veya eşyalar haricinde sigorta yapılması olayı pek görülmemektedir(antika veya elektronik cihazlar vb.). Fakat şehirler arası nakliyatta, nakliyat sigortası yapılmalıdır.

Depolama Sigortası Yapılması Zorunlu Mudur ?

Evet, kesinlikle depolama sigortası yapılması zorunludur. Çünkü eşyalarınızın uzun bir süre depolarda kalacağını hesaba katacak olursak, her türlü tedbir için sigortasının yapılması gereklidir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasındaki Büyük Fiyat Farklarının Nedenleri Nelerdir ?

Her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor ama kesinlikle ucuz firmaları tercih etmeyiniz. Çünkü masrafların altında fiyat veriyorlar ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra bir fark alıyorlar. “Kdv’si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız çok…” vs. mazeret uyduruyorlar. Diğer bir faktörde vasıfsız eleman çalıştırmaktadırlar.

Fiyat Değişikliğinin Sebepleri Nelerdir ?

Örneğin; Bursa’daki nakliyat firmaları, İstabul’daki nakliyat firmalarından daha ucuz, küçük şehirlerdeki firmalarda Mersin’deki firmalardan daha ucuz olabiliyor. Bir de şuna dikkat edilmelidir ki; her pahalı taşıyan nakliyat şirketi, kaliteli evden eve nakliyat firması olduğu anlamına gelmez. Önemli olan taşıyıcı şirketin hangi standartlarda taşıma yaptığıdır. Genellikle her firma kaliteli olduğunu iddia eder. Unutmayalım ki her şey ayrıntılarda gizlidir. Bir de firmanın yaptıgı ambalajlama malzemeleri çok önemlidir.

Evden eve nakliyat kaç kişiyle Yapılmaktadır ?

Evden eve nakliyat araç kapasitesine göre 4,5 veya 6 kişi ile yapılır.

Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Anlaştığımda, Ben Neleri Toplamalıyım ?

Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekkürlü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.

Nakliyat Sırasında Kullandığınız Ambalajlama Malzemeleriniz Nelerdir ?

Evden eve nakliyat esnasında bizler; battaniye, fıçı, streç , bantlama, kolileme gibi nakliyat ambalajlaması yapmaktayız. Ambalajlama şeklini, iletişim esnasında mutlaka gündeme getiriniz.

Nakliyat İçin Önceden Rezervasyon Yaptırmalımıyım ?

Kesinlike evet. Taşınmadan en az 24 saat önce arayıp, nakliyat koşulları hakkında pazarlığınızı yaparak, taşınma gününe rezervasyon yaptırmalısınız.

Bir Taşınma İşi Ne Kadar Sürer ?

Şehir içi nakliye işlemlerinde, standart 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işlemi bir günde tam olarak bitmektedir. Fakat daha uzun mesafeli yerlerde, şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekanların taşınmasında bu işlem, mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.

Taşınma İçin Nakliyat Firmasına Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

Nakliyat firması gelmeden önce, nakliyat kamyonu için park alanı bulmaktır. Bu şekilde sabah erken gelen kamyona yer aramakla zaman kaybetmezsiniz. Yeni evin anahtarlarını, eşyaların içinde gitmemesi için taşımadan önce ayırtmalısınız. Ufak tefek eşyaları kendiniz toparlarsanız, zaman kazanırsınız.

Bizimle iletişime geçin

Müşterilerimize 7/24 kesintisiz ve kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.