Bursa Şehirler Arası Eşya Taşımacılığı

İnsanlar çeşitli nedenlerden dolayı ev ve iş yeri değişiklikleri yapmak zorunda olabiliyor. Böyle durumlarda kişiler için en büyük sorun eşyaların taşınılacak adrese sorunsuz bir şekilde getirilmesidir. Çünkü ev ve iş yeri eşyaları taşınırken bu eşyalar üzerinde bir takım hasarlar meydana gelebilir. Ancak bursa şehirler arası nakliyat firmaları arasından bizi tercih eden müşterilerimiz böyle bir durumla karşılaşmıyor.

Eşyalarınız Bizimle Güvenle Taşınıyor

Ev ve iş yerindeki eşyalarını Bursa’dan başka bir şehre taşımak isteyen kişiler bursa şehirler arası nakliyat firmaları olarak bizimle iletişime geçebilir. Eşyaların taşınma aşamasında asansör taşıyıcılığı yöntemini kullanarak eşyaların başına en ufak bir problem gelmeden eşyaları istenilen adrese ulaştırıyoruz. Eşya taşıma ekibimiz profesyonel kişiler olduğu için eşyaların bulunduğu ortamdan sökülmesi ve gideceği adreste tekrar monte edilmesi işlemleri ile de ekiplerimiz ilgileniyor. Bunun dışında eşyaların kolilenmesi, araca yerleştirilmesi ve araçla istenilen şehre ulaştırılması konusunda ekibimiz tam yetkilidir.

 

Eşyalarınızı Sigorta Kapsamında Taşınıyoruz

Firma olarak her çeşit ev ve iş yeri eşyasının bir şehirden başka bir şehre taşınması konularında hizmet veriyoruz. Bizleri Bursa şehirler arası nakliyat firmalarından ayıran en önemli özelliğimiz taşınacak eşyalara sigorta yapmamızdır. Böylelikle değerli eşyalarınız taşınma esnasında değer kaybına uğramadan yeni adresine ulaştırılıyor. Özellikle değerli eşyalar, kırılabilir cam eşyalar, mobilyalar ve beyaz eşyalar üzerinde bu sigorta işlemini uyguluyoruz. Müşterilerimizin evinden veya iş yerlerinden aldığımız eşyaları aynı şekilde yeni adrese teslim ediyoruz.

Uygulamalarımız

Sık Sorulan Sorular

Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur ?

Nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk yoktur. Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi esnasında, değerli malzeme veya eşyalar haricinde sigorta yapılması olayı pek görülmemektedir(antika veya elektronik cihazlar vb.). Fakat şehirler arası nakliyatta, nakliyat sigortası yapılmalıdır.

Depolama Sigortası Yapılması Zorunlu Mudur ?

Evet, kesinlikle depolama sigortası yapılması zorunludur. Çünkü eşyalarınızın uzun bir süre depolarda kalacağını hesaba katacak olursak, her türlü tedbir için sigortasının yapılması gereklidir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasındaki Büyük Fiyat Farklarının Nedenleri Nelerdir ?

Her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor ama kesinlikle ucuz firmaları tercih etmeyiniz. Çünkü masrafların altında fiyat veriyorlar ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra bir fark alıyorlar. “Kdv’si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız çok…” vs. mazeret uyduruyorlar. Diğer bir faktörde vasıfsız eleman çalıştırmaktadırlar.

Fiyat Değişikliğinin Sebepleri Nelerdir ?

Örneğin; Bursa’daki nakliyat firmaları, İstabul’daki nakliyat firmalarından daha ucuz, küçük şehirlerdeki firmalarda Mersin’deki firmalardan daha ucuz olabiliyor. Bir de şuna dikkat edilmelidir ki; her pahalı taşıyan nakliyat şirketi, kaliteli evden eve nakliyat firması olduğu anlamına gelmez. Önemli olan taşıyıcı şirketin hangi standartlarda taşıma yaptığıdır. Genellikle her firma kaliteli olduğunu iddia eder. Unutmayalım ki her şey ayrıntılarda gizlidir. Bir de firmanın yaptıgı ambalajlama malzemeleri çok önemlidir.

Evden eve nakliyat kaç kişiyle Yapılmaktadır ?

Evden eve nakliyat araç kapasitesine göre 4,5 veya 6 kişi ile yapılır.

Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Anlaştığımda, Ben Neleri Toplamalıyım ?

Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekkürlü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.

Nakliyat Sırasında Kullandığınız Ambalajlama Malzemeleriniz Nelerdir ?

Evden eve nakliyat esnasında bizler; battaniye, fıçı, streç , bantlama, kolileme gibi nakliyat ambalajlaması yapmaktayız. Ambalajlama şeklini, iletişim esnasında mutlaka gündeme getiriniz.

Nakliyat İçin Önceden Rezervasyon Yaptırmalımıyım ?

Kesinlike evet. Taşınmadan en az 24 saat önce arayıp, nakliyat koşulları hakkında pazarlığınızı yaparak, taşınma gününe rezervasyon yaptırmalısınız.

Bir Taşınma İşi Ne Kadar Sürer ?

Şehir içi nakliye işlemlerinde, standart 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işlemi bir günde tam olarak bitmektedir. Fakat daha uzun mesafeli yerlerde, şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekanların taşınmasında bu işlem, mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.

Taşınma İçin Nakliyat Firmasına Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

Nakliyat firması gelmeden önce, nakliyat kamyonu için park alanı bulmaktır. Bu şekilde sabah erken gelen kamyona yer aramakla zaman kaybetmezsiniz. Yeni evin anahtarlarını, eşyaların içinde gitmemesi için taşımadan önce ayırtmalısınız. Ufak tefek eşyaları kendiniz toparlarsanız, zaman kazanırsınız.

Bizimle iletişime geçin

Müşterilerimize 7/24 kesintisiz ve kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.