Referanslarımız

Taşığıdımız Değerli Müşterilerimizin Görüşleri

Fikret bey Diyorki

Son beş senede on üç değişik nakliye firması ile çalışmış biri olarak, harbiden en hoşnut kaldığım firma siz oldunuz. Bilhassa paketleme sisteminize hayran kaldım. Hele paketlemeden mesul çalışanların başındaki Coşkun Abi’nin hoş diyaloğu ve sevecen tavırları içime güven kattı..

Bursa - Diyarbakır

Bursa,dan Diyarbakır,a ev taşıması gerçekleştirdim, anlaştığımız saat,de tam zamanda kapının önüne geldiler, çoğu paketlenmiş olan eşyalarımızı büyük bir özenle ve hızla kamyona yerleştirdiler.

Yine anlaştığımız günde evimi getirdiler. Evin konumu gereği yokuş çıkılması zorunluluğuna karşın gayet büyük bir anlayışla birlikte bütün eşyalarımızı sapa sağlam bir şekilde hızlı bir şekilde yeni haneye taşıdılar. Ücret-fayda dengesi ile ilgili netlikle seçenek etmelisiniz, yüksek olmayan ücretlerde yüksek kalite bir hizmet alabilirsiniz.

Bursa - Aksaray: Canan hnm

Bursa,dan mecburi hizmet için atandığım Aksaray iline Yeşil Bursa nakliyat aracılığıyla taşındım.

Firma sahibi Sadık bey eşyaları değerlendirmek için geldiğinde tüm sorularıma samimiyetle ve sabırla verdiği cevaplarla güvenimizi kazandı. Yeni evli olduğum için eşyalarım için endişeleniyordum ancak korktuğum hiç bir şey başıma gelmedi. İyiki Sadık Bey ile yolumuz kesişmiş, bir daha taşınsam gene sizin firmayı gönül ferahlığıyla tercih ederim.

Fabrika ve Kamu Taşımacılığı Referanslarımız

 

Üstün kalite anlayışı ile oluştuduğumuz Referanslarımız ve yıllık müşteri potensiyelimiz.

Referanslarımız "Evden Eve Nakliyat" Firması kimliğimiz,ile sayısız taşımacılık, nakliyat ve nakliye hizmetlerine imza attık. Projeniz ile ilgili olarak sayısız referanslarımızdan sizler için uygun olanları gösterebilmek adına sizler,le bir kısım müşterilerimizin ismini paylaşıyoruz.