Asansörlü Evden Eve Nakliyat

En İyi Evden Eve Nakliyat Firması Aramaya Son!

Şirketimiz Profesyonel Taşıma Yöntemleri İle Monte ve De-Monte İşlemlerini Kadrolu Marangozlarıyla Yapmaktadır. Bursa,da En İyi Firmaları Arasında Görülen Firmamız Eşyalarınızı Profesyonelce Asansörle Taşımaktadır.

Hiçbir Sigorta Şirketi Taşınma Sırasında Eşyalara Poliçeli Sigorta Yapmaz. Ancak Taşıma Yapacak Firmanın Garantisinde Olur. Taşınma Esnasında Firmanın Personelinin Hatası Sonucu Verilen Hasar Nakliyat Şirketimiz Tarafından Yaptırılacak Durumda İse Tamiratı Yapılır, Değilse Sizden Bilgi Alınıp Sıfırını Almak Kaydı İle Teslimat Yapılır.


Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Ev, büro ve iş yeri nakliyesini en meselesiz, en kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için teknolojinin bize sunduğu tüm nimetlerinden yararlanıyoruz. Taşıma asansörlerinde dünya teknolojilerini yakından takip edip en yeni sistemleri hemen bünyemize katıyoruz..

Çok katlı binalara tez ve güvenle taşıma yapabilmek için de en iyi sisteme sahip Böcker marka taşıma asansörlerini kullanıyoruz. Böylelikle hizmet kalitemizi her vakit aktüel tutuyor, eşyalarınızı güvenle istediğiniz her kata taşıyoruz. 25. kata çıkabilen evden eve taşıma asansörleri ile hizmetimizi en yükseğe çıkarıyoruz.